O mnie

Piotr Woś

Radca Prawny/Mediator Sądowy

Sprawy z zakresu prawa rodzinnego, a w szczególności sprawy rozwodowe, alimentacyjne i sprawy dotyczące ustalenia kontaktów, to główne tematy jakimi zajmuje się w Kancelarii. Posiada w tej materii bardzo bogate doświadczenie zdobyte w ponad 600 sprawach rozwodowych jakie przeprowadził w ciągu 10 lat prowadzenia Kancelarii.

Odpowiedzialny jest również za sprawy z zakresu zniesienia współwłasności, zarówno tej małżeńskiej, jak i pochodzącej ze spadku.

Posiada również bogate doświadczenie w prowadzeniu mediacji zarówno tej sądowej jak i poza sadowej. Uzyskał Certyfikat ukończenia szkolenia w zakresie mediacji prowadzonego zgodnie ze standardami uchwalonymi przez Społeczną Radę ds. Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości.

Został wpisany na listę mediatorów Centrum Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Jest również mediatorem sądowym wpisanym na listę stałych mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Krakowie.

Ale to przede wszystkim Radca Prawny. Aplikację radcowską odbył przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie, po czym złożył z wynikiem pozytywnym egzamin zawodowy i został wpisany na listę Radców Prawnych pod numerem KR-2856.

Założyciel i właściciel Kancelarii Prawnej ACTIO Radcowie Prawni i Adwokaci, którą prowadzi od 2009 roku.

Prywatnie mąż i ojciec. Wielbiciel wakeboardingu, kitesurfingu oraz snoweboardingu. Wciąż aktywnie uprawiający boks.

Back to top button